Návrat k přírodě

Motto: Návrat k přírodě.

V rámci utužování Vašeho zdraví a s tím související rozšíření portfolia námi nabízených produktů, navázala naše Firma CannMed Lectus s.r.o. užší obchodní spolupráci s dalšími výrobci osvědčených, přírodních  produktů, které jsou označeny: VYROBENO PRO CannMed Lectus s.r.o.

Jejich extrakty z bylin, také hub a surovin pro přípravu dalších produktů z jejich nabídky, převážně pocházejí z vlastního pěstění rostlin, které zpracovávají za pomoci nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou vysoce kvalitní, převážně potravní doplňky, nebo kosmetické prostředky se silnou účinností, které splňují ty nejpřísnější kvalitativní a bezpečnostní podmínky a mají své certifikáty. Můžete se tedy spolehnout, že Vám nabízíme opravdu to nejlepší, přičemž jejich internetové cenové relace vůbec nenavyšujeme. (Ba naopak, v případě koupě zboží v naší značkové prodejně, určitě ušetříte za přepravu zboží na místo určení).

Z vybraných produktů Vám sestavíme „balíček na míru“, dle Vašich potřeb a požadavků. Do budoucna připravujeme i odbornou poradnu s konzultacemi, na daný Váš zdravotní problém, s možným návrhem řešení.

Tímto krokem-rozhodnutím, se snažíme usnadnit nákup a poradnu „v komplexu“ velmi žádaných přírodních produktů. (nechci nikoho podceňovat, ale ne každý starší člověk (babičky, dědečky nevyjímaje), mají internet a ovládají práci s ním. „Jsme tady pro Vás“.

Adresa značkové prodejny:

Trafika U CHURCHLLA, náměstí míru 5,

74 401 Frenštát pod. Radhoštěm

 

Záznamy nebyly nalezeny...