Konopné pivo

Jedinečný pivní originál – světlý ležák, obohacený výtažkem z vybraných konopných květ, je bohatým zdrojem energie, minerálů, vitamínů a antioxidantů. 

Od klasického piva se konopné pivo liší především tím, že konzumenty energeticky povzbuzuje, zatímco konzumace obvyklého (běžného) piva, aktivitu spíše utlumuje.

Pivo s biologicky aktivním jódem-NEALKO-, které připravujeme, (které nenarušuje chuť piva), zajišťuje v pitném režimu i poměrnou část, tolik potřebné denní referenční dávky tohoto prvku lidskému tělu.

Oproti požívání potravin ze setého konopí s nízkým obsahem THC (max.0,3%), je naše pivo naproti tomu vyváženo vyšším obsahem CBD cannabinoidů, které jsou pro lidský organismus velmi prospěšné. Jeho semena totiž obsahují všech osm esenciálních aminokyselin, které si tělo člověka nedokáže vyrobit a které jsou důležité pro jeho imunitní systém.

Konopné pivo je charakterizováno svoji vysokou plností, odpovídající hořkosti, zlatavé barvy, s nezaměnitelnou chutí a vůní konopí. Je harmonizující.

Neobsahuje psychotropní (halucinogenní) látky THC!

 

Záznamy nebyly nalezeny...